Walentynki w Gdyni

Wybierasz się do Gdyni ze swoją drugą połówką na walentynki i szukacie miejsca, aby przeżyć razem niezapomniane chwile? Nadmorski klimat na pewno urozmaici wasz wyjazd. Znajdziesz tu listę najlepszych miejsc, w pobliżu noclegu w Gdyni Pokoi Pod Żaglami.

zachod_slonca
Źródło: https://fotografiadlaciekawych.pl

Koncert walentynkowy

W Gdyni z okazji walentynek organizowane są bardzo ciekawe imprezy m.in koncerty, bale, teatry czy dyskoteki w miłosnych klimatach. Jest to świetne rozwiązanie dla par, które lubią imprezowo i aktywnie spędzać razem czas. Pełny spis wydarzeń w Gdyni można znaleźć na stronie https://walentynki.trojmiasto.pl Warto wspomnieć, że większość wydarzeń znajduje się blisko noclegu w Gdyni. 
koncert
Źródło: https://www.gdynia.pl

Spacer bulwarem

Dla osób wynajmujących pokoje nad morzem, które chcą skorzystać z wieczornych nadmorskich klimatów, aby romantycznie spędzić chwile, idealnym pomysłem będzie spacer wzdłuż bulwaru Gdyńskiego.

Zobacz naszą ofertę!

Można również zatrzymać się w jednej z restauracji znajdującej się nad brzegiem morza m.in F.Minga, Browar Port Gdynia, czy Barracuda, aby zjeść romantyczną kolacje w super klimacie z widokiem na morze.

bulwar
Źródło: https://kzg.pl

Zobacz inne atrakcje w Gdyni!

Kino

Dla osób które uwielbiają wspólne seanse, dobrym pomysłem może okazać się zwykłe pójście do kina. W Centrum Handlowym Riviera możemy udać się do kina Helios, w którego walentynkowym repertuarze, na pewno znajdziecie coś dla siebie. 
helios
Źródło: https://www.mapamamy.pl

Naukowe Love

A dla par które przyjeżdżają na weekend przed walentynkami do pokoi w Gdyni, i chcą trochę poważniej spędzić walentynki – można udać się do Centrum Nauki Experyment w Gdyni, gdzie organizowane są zajęcia dla osób pełnoletnich. Wydarzenie odbywa się 12 lutego o godzinie 19, i trwa ok. 4 godziny i kosztuje 39zł od osoby. https://experyment.gdynia.pl/events/naukowelove-sila-przyciagania/ 
naukoweloveŹródło: https://experyment.gdynia.pl/events/naukowelove-sila-przyciagania/

Walentynki w terenie

Gdyński klub „Z Kompasem” w dniu walentynek organizuje indywidualny trening walentynkowy na orientację. Zainteresowani wyruszą ze stadionu rugby przy ul. Kazimierza Górskiego 10.
Program obejmuje: 

 • 6 tras pieszych i jedna rowerowa,
 • piękny, leśny plener,
 • atrakcyjne pakiety startowe,
 • gorący poczęstunek z food trucka „Carmnik”.
  teren
  Źródło: https://www.gdynia.pl


  Walentynki na morzu

  Stena Line w tym okresie organizuje wyjazd połączony z nauką tańca. Na odpoczynek oraz korzystanie z atrakcji na statku będzie cały dzień i wieczór. Pary będą mogły uczestniczyć w lekcji tańca, zobaczyć pokazy tancerzy i wziąć udział w quizach z nagrodami.

  Podczas rejsu możecie również zjeść romantyczny posiłek w restauracji lub barze, a z pokładów otwartych podziwiać morze oraz malownicze, szwedzkie wysepki.
  stenaline
  Źródło: https://www.stenaline.pl