Transport w Gdyni

Spędzając noc w Gdyni, warto rozważyć dobry nocleg, w miejscu gdzie można miło spędzić czas, z łatwym dostępem do centrum miasta. W tym celu można udać się do Pokoi pod Żaglami. Obiekt ten położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Gdynia i oferuje bezpłatne WiFi, prywatna łazienkę oraz widok na miasto.

Zobacz naszą ofertę!

Wybierając pokoje w Gdyni, warto zadbać o rozeznanie w możliwym transporcie, aby dostać się do wybranych przez nas atrakcji.

Hulajnogi elektryczne

Jednym ze sposobów transportu podczas pobytu w apartamencie w Gdyni, są hulajnogi elektryczne, dzięki którym w łatwy sposób przedostaniemy się do naszego celu. W Gdyni na obecną chwile mamy 7 operatorów hulajnóg – Lime, Tier, Logo, Quick, Blinkee,  Dott, oraz Bolt. Wypożyczenie jest banalnie proste – wystarczy pobrać aplikacje! Obowiązują jednak pewne zasady podczas jazdy chodnikiem: jazda z prędkością zbliżoną do prędkości pieszego, zachowanie szczególnej ostrożności, ustępowanie pierwszeństwa pieszemu, oraz nie utrudnianie ruchu.


Źródło:  Esopot.pl

Rowery Elektryczne

Drugim sposobem na transport z pokoi w Gdyni są elektryczne rowery MEVO. Bardziej aktywny sposób transportu, ale równie wygodny jak hulajnogi elektryczne. Dzięki nim przedostanie do celu będzie jeszcze łatwiejsze. Tutaj, tak jak w przypadku hulajnóg, wypożyczenie odbywa się poprzez aplikacje.


Źródło: gdynia.pl

Transport Publiczny ZKM

Kolejnym, najbardziej tradycyjnym środkiem transportu podczas pobytu w pokojach w Gdyni, są autobusy midibusy i trolejbusy. Idealne rozłożenie przystanków pozwoli na szybki i prosty transport w pobliżu wybranej przez nas atrakcji. 

Sprawdź rozkład jazdy lub kup bilet!

Źródło: gdynia.pl