Najlepszy Samorząd – Gdynia

Spędzając noc w Gdyni, warto rozważyć dobry nocleg, w miejscu gdzie można miło spędzić czas, z łatwym dostępem do centrum miasta. W tym celu można udać się do Pokoi pod Żaglami. Obiekt ten położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Gdynia i oferuje bezpłatne WiFi, prywatna łazienkę oraz widok na miasto.

Zobacz naszą ofertę!

Perły Samorządu

Warto zamieszkać w mieście, które jest nagradzane na podstawie swojej działalności i w nim wynająć sobie pokój – w tym przypadku jest to Gdynia. W ostatnim plebiscycie “Perły Samorządu” właśnie to miasto zostało hojnie nagrodzone w wielu kategoriach. Organizowany jest on przez Dziennik Gazetę Prawną wraz z partnerem PwC. Gala z tegorocznej edycji prowadzona była na żywo online. Jeśli wynająłeś pokój w Gdyni to możesz wiedzieć, że przebywasz lub będziesz przebywać w mieście powyżej 100 tysięcy mieszkańców, w którym samorząd działa najlepiej według komisji konkursu. Nagrodę tę w imieniu miasta odebrał jego prezydent – Wojciech Szczurek. Równiez on otrzymał nagrodę w kategorii najlepszego samorządowego włodarza. Miejsce to ex aequo zajął z prezydentem Poznania – Jackiem Jaśkowiakiem. Podczas plebiscytu wręczono również nagrody “Lidera dobrych praktyk”, gdzie w kategorii “Zdrowie i opieka” nagrodę otrzymała Gdynia za program zdrowie dla medyka, czyli wsparcie w dobie koronawirusa dla kadry medycznej.

Perły Samorządu
Źródło: https://www.gazetaprawna.pl

Inną nagrodą, którą może pochwalić się Gdynia jest “Samorząd ProFamilia 2021”. Miasto to znalazło się w ścisłym finale plebiscytu organizowanego przez Ministerstwo Rodziny i Profilaktyki Społecznej. Z tego samego ministerstwa miasto otrzymało wyróżnienie, które w Warszawie odebrał z rąk premiera Polski – Mateusza Morawieckiego wiceprezydent Gdyni – Marek Łucyk.

Atrakcje w Gdyni

Samorząd ProFamilia
Źródło: https://www.gov.pl

Takie osiągnięcia powinny zmotywować wszystkie osoby borykające się z dylematem dotyczącym wyboru miejsca, w którym chcieliby zamieszkać, ponieważ warto mieszkać w pokoju znajdującym się w takim korzystnym mieście.

Czytaj więcej