Miejsca w Gdyni, gdzie można dobrze zjeść.

Spędzając noc w Gdyni, warto rozważyć dobry nocleg, w miejscu gdzie można miło spędzić czas, z łatwym dostępem do centrum miasta. W tym celu można udać się do Pokoi pod Żaglami. Obiekt ten położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Gdynia i oferuje bezpłatne WiFi, prywatna łazienkę oraz widok na miasto.

Zobacz naszą ofertę!

Kiedy nocujesz w pokojach w  Gdyni i nie masz w swoim hotelu zapewnionego wyżywienia, lub po prostu zwiedzasz okolicę i chciałbyś posilić się, nie wracając do pokoju warto rozważyć inne  możliwości, jakie daje nam w tej kwestii miasto.

Mąka i Kawa – gdy masz ochotę zasmakować włoskiej pizzy.

Znajdująca się nieopodal naszego pokoju przy głównej ulicy Gdyni – Świętojańskiej. Można zjeść tam dobrą włoską pizzę w dobrej cenie.

Mąka i Kawa
Restauracja, bar

Źródło: Gdynia.pl
Podobnie jest w kwestii restauracji Czerwony piec. Kuchnia ta również specjalizuje się we włoskiej kuchni, natomiast mieści się przy ulicy Starowiejskiej.  Kiedy masz ochotę na deser warto wstąpić do Bosko -Miejsce to również jest przy ulicy Świętojańskiej. Zasmakować tam można pysznych naturalnych lodów.

Tawerna Orłowska

Jeśli już opuściłeś swój apartament i masz ochotę zasmakować bardziej egzotycznej oraz mniej popularnego jedzenia warto wstąpić do Tako – to bar znajdujący się przy ulicy Świętojańskiej, serwujący dania kuchni meksykańskiej, a główną specjalnością są tacos. Będąc nad morzem niemożliwe wręcz jest, nie spróbowanie ryby pochodzącej z Bałtyku. Taki przysmak można skosztować właśnie w Orłowie, a dokładniej w Tawernie Orłowskiej, gdzie dodatkowo towarzyszyć ci będzie widok na morze, którego nie masz w swoim pokoju jeśli zakwaterowałeś się w głębi miasta.

Zobacz menu Tawerny Orłowskiej

Tawerna Orłowska
Źródło: Tawerna Orlowska

Co robić w Gdyni?

Dla osób, które swój czas spędzają w ścisłym centrum Gdyni idealnym miejscem do zjedzenia czegoś jest Róża Wiatrów, ponieważ restauracja ta znajduje się w połowie Skweru Kościuszki. Oprócz możliwości posilenia się, można również wyprawiać różne uroczystości. Dodatkową zaletą tego miejsca jest widok na morze podobnie. Dla bardziej leniwych osób, którym nie chce się przemieszczać po mieście w celu odnalezienia idealnej restauracji dla siebie, pomocną rękę wyciąga Batory Food Hall mieszczący się w Centrum Batory przy ulicy 10 lutego. Jest to piętro, na którym mieści się kilka restauracji: Burger Stacja, DecapiTacos, Fryta, Thai Roll, U Lodziarzy. Dzięki temu każdy może znaleźć tam coś odpowiedniego dla siebie.

Dzięki tej treści wiesz, gdzie warto zjeść w Gdyni.

Zapraszamy