Kluby żeglarskie w Gdyni

Spędzając noc w Gdyni, warto rozważyć dobry nocleg, w miejscu gdzie można miło spędzić czas, z łatwym dostępem do centrum miasta. W tym celu można udać się do Pokoi pod Żaglami. Obiekt ten położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Gdynia i oferuje bezpłatne WiFi, prywatna łazienkę oraz widok na miasto.

Zobacz naszą ofertę!

Po opuszczeniu naszego pokoju w Gdyni, warto rozważyć skorzystanie z faktu pobytu nad morzem, i rozejrzeć się za Klubem Żeglarskim. Znajdziesz tutaj listę najpopularniejszych z nich: 

1.Gdyńska Akademia Żeglarstwa

Akademia organizuje szkolenia żeglarskie dla dzieci i młodzieży na łódkach typu Optimist, 470, jacht pełnomorski a także półkolonie i obozy.

GAŻŹródło: http://www.akademiazeglarstwa.com.pl

Zobacz również inne atrakcje w Gdyni

2.Jacht Klub Marynarki Wojennej Kotwica

Klub oferuje czarter jachtów, organizację szkoleń, rejsów, prowadzi szkółkę żeglarską. Organizują weekendowy kurs sternika motorowodnego, Inland Power Yacht Skipper, zakończone egzaminem.

Jacht marynarki wojennej
Źródło: gdynia.pl

Patent sternika motorowodnego, czyli prawo jazdy na motorówki i skutery wodne. W ramach kursu na sternika możesz zdobyć również uprawnienia ISSA – Inland Power Yacht Skipper potrzebny do prowadzenia motorówek i skuterów w wielu krajach.

Apartament w Gdyni

3.Jacht Klub Morski Gryf

Klub organizuje rejsy turystyczne po Bałtyku, Morzu Północnym, Atlantyku, kursy na stopnie żeglarskie i motorowodne oraz regaty na Zatoce Gdańskiej i Morzu Bałtyckim.

JKM GRYF

Źródło: https://jkmgryf.pl

Uczyą pływać na morzu i na morskim sprzęcie. Posiadają zróżnicowaną flotę dostępną do celów szkoleniowych, dobrze wyposażoną salę wykładową, zaplecze socjalne. Szkoła jest doskonale zlokalizowana w centrum Gdyni, na terenie dużej mariny, z bezpośrednim dostępem do wód Zatoki Gdańskiej. Ich kadra to doświadczeni instruktorzy, członkowie klubu i morscy praktycy.

Pokój trzyosobowy w Gdyni

4.Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa Junga

Szkolenie i rekreacja pod żaglami: kursy na stopnie żeglarskie, rejsy po Zatoce, rejsy morskie, kursy na stopnie żeglarza i sternika jachtowego.

JUNGA
Źródło: www.gdynia.pl

Posiadają flotę jachtów Bavaria 49, Bavaria 34, Bavaria 32, Dufour 24, RIB S5400, klimatyzowaną salę wykładowa wyposażoną w pomoce dydaktyczne oraz symulatory urządzeń pokładowych, system rezerwacji online usprawniający zapis na zajęcia oraz rejsy zatokowe, zaplecze sanitarne z dostępem wyłącznie dla klientów, a podczas przerw między kolejnymi blokami zajęciowymi zrelaksować się można na leżakach plażowych.

Pokój dwuosobowy w Gdyni

5.Miejski Klub Żeglarski Arka

Klub oferuje szkolenia dla dzieci od 7 roku życia. Organizuje również półkolonie żeglarskie.

ARKA

Źródło: https://mkzarka.pl