Kliknij, a Google wskaże Ci jak dojechać do nas

Z lotniska im. Lecha Wałęsy

Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy jest oddalony o zaledwie 30 km od Pokoi pod Żaglami.
Bliskość Pokoi pod Żaglami ,do obwodnicy trójmiasta zapewnia naszym gościom bardzo szybką komunikację z tym miejscem, a także pewność punktualnego dotarcia do celu, co przy korzystaniu z usług lotniczych jest najważniejsze. Gdańsk Lech Walesa Airport obsługuje loty krajowe i międzynarodowe. Więcej szczegółów na http://www.airport.gdansk.pl/

Ze stacji Gdynia Główna

Gdynia Główna- stacja kolejowa położona w ścisłym centrum Gdyni oddalona jest od Nas o 0,5km. Realizuje większość połączeń krajowych PKP, Intercity, a także połączenia międzynarodowe. Dworzec Gdynia Główna to także przystanek dla SKM- Szybkiej Kolei Miejskiej zapewniającej komunikację z całym Trójmiastem. Łatwość komunikacji z dworca Gdynia Główna do Willa Długa No. 4 zapewnia bezpośrednie połączenie autobusami linii: 137, 147, 150, 160, 190 i W.
Więcej na https://pkpsa.pl/dla-pasazera/dworce-opisy/gdynia_glowna.html

Z autostrady A1

Autostrada A1 jest połączona bezpośrednio z obwodnicą Trójmiasta. Pokoi pod Żaglami znajduje się w odległości 7 min od tej obwodnicy. Dzięki temu komunikacja z każdym miejscem trójmiasta jest bardzo szybka.

Linie Autobusowe

Przystanki autobusowe zlokalizowane są 1 min pieszo od Pokoi pod Żaglami i zapewnią Tobie połączenie z każdym miejscem w Gdyni.

Postój Taxi

Najbliższy postój Taxi zlokalizowany jest już w odległości 50 m (ul Starowiejska). Oferujemy również możliwość zamówienia Taxi pod Pokoje pod Żaglami

Centrum Miasta – 0 km
Port – 1,5 km
Centrum Handlowe Riviera – 1 km
Hala Sportowo-Widowiskowa – 1,5 km