Co robić nad morzem w deszczowe dni?

Spędzając noc w Gdyni, warto rozważyć dobry nocleg, w miejscu gdzie można miło spędzić czas, z łatwym dostępem do centrum miasta. W tym celu można udać się do Pokoi pod Żaglami. Obiekt ten położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Gdynia i oferuje bezpłatne WiFi, prywatna łazienkę oraz widok na miasto.

Zobacz naszą ofertę!

Zarezerwowałeś sobie wakacje nad morzem w Gdyni i wynająłeś już tam pokój, a nagle okazuje się, że pogoda nie sprzyja wylegiwaniu się na plaży, ponieważ jest pochmurno i deszczowo. Co zrobić w takiej sytuacji? Trójmiasto wychodzi na przeciw swoim gościom z bogatą ofertą atrakcji w zamkniętych pomieszczeniach, a że wszystkie trzy miasta są ze sobą doskonale skomunikowane nie musisz obawiać się zmoknięcia w podróży ze swojego pokoju do miejsca celu podróży.

Akwarium Gdyńskie

Wybierając nocleg w Gdyni można odwiedzić popularne tam Akwarium Gdyńskie, w którym żyje wiele morskich organizmów takich jak ryby, płazy, gady, czy koralowce.

Akwarium Gdyńskie
Źródło: https://akwarium.gdynia.pl

Miejsce to oferuje również pakiety edukacyjne oraz oprowadzane wycieczki. Czas wolny można również spędzić w Muzeum Emigracji oraz Centrum Nauki Eksperyment, gdzie można dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy związanych z nauką. Daje również możliwości samodzielnego eksperymentowania.

Atrakcje w Gdyni

Dla bardziej aktywnych

Dla osób którym wylegiwanie się w pokojach nie jest ulubioną częścią dnia dobrym pomysłem jest udanie się do gdyńskiego Jumpcity, czyli parku trampolin, w którym można wyładować swoją energię. Dla tych samych osób polecaną formą aktywności jest Strefa Zoltar, który jest formą elektronicznega paintballa. Podróżując z naszego hotelu dalej w Trójmiasto w Sopocie znajduje się duży Aquapark, który może odrobinę zrekompensować brak możliwości kąpieli w morzu. W tym mieście znajduje się też muzeum figurwoskowych, gdzie można sfotografować się ze swoimi idolami. Do gdańskich atrakcji należy natomiast FunArena, miejsce umożliwiające wykonywanie różnych czynności np. elektroniczny paintball, strefa automatów, place zabaw dla dzieci i escaperoomy. W tym samym mieście znajduje się stok narciarski Skimodo, gdzie można zapomnieć, że wynajmuje się pokój w nadmorskim mieście, a nie gdzieś w górach.

Strefa Zoltar
Źródło: https://gdynia.atrakcje.pl

Oferta Zoltar

W Gdańsku znajduje się również nowoczesne muzeum II Wojny Światowej, w którym można np. podnieść worek o wadze odpowiedniej pełnemu uzbrojeniu żołnieża. W Centrum Hevelianium można poznać zagadnienia związane m.in. z geografią, fizyką i matematyką. Warto odwiedzić równiez interaktywne Europejskie Centrum Solidarności. W całym Trójmieście znajduje się również kilka tarsaów widokowych do których należą m.in: park na Kamiennej Górze w Gdyni, Infobox w Gdyni, Olivia Star Gdańsk, koło widokowe Amber Sky. Oprócz tego znajduje się tutaj też wiele zamkniętych placów zabaw, w których można spedzić dzień z dziećmi inaczej niż tylko siedząc w wynajmowanym pokoju.