Aktywny Wypoczynek

Spędzając noc w Gdyni, warto rozważyć dobry nocleg, w miejscu gdzie można miło spędzić czas, z łatwym dostępem do centrum miasta. W tym celu można udać się do Pokoi pod Żaglami. Obiekt ten położony jest w dogodnej lokalizacji w miejscowości Gdynia i oferuje bezpłatne WiFi, prywatna łazienkę oraz widok na miasto. Masz w planach aktywny wypoczynek w Gdyni? Warto również zapoznać się z atrakcjami które można znaleźć w pobliżu noclegu w Gdyni. W tym artykule znajdziesz listę najlepszych atrakcji.

Zobacz naszą ofertę!

Cyber Strefa – Vr Studio

Interesujesz się wirtualną rzeczywistością? Chciałeś spróbować nowego doświadczenia? W pobliżu pokoi w Gdyni, znajduje się pierwszy salon VR w Gdyni, który oferuje szeroki wachlarz gier, dla amatorów, jak i zaawansowanych graczy. Wystarczy założyć najnowocześniejsze google na głowę i zanurzyć się w wirtualnych doświadczeniach. Cyber Strefa znajduje się na ulicy Morskiej 171 B
cyber-strefa
Źródło: https://vrstudiogdynia.oferteo.pl

Escape room – Walkout

Przebywacie w pokojach w Gdyni i jesteście fanami horrorów? Lubicie się bać? Walkout to nowa gra typu ucieczka z pokoju ( escaperoom ) w Gdyni. Escape room to forma rozrywki znana z gier komputerowych. Teraz macie okazję przeżyć pełną adrenaliny przygodę w rzeczywistości. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i znakomitą zabawę w Trójmieście. Do wyboru czeka 7 zupełnie innych pokoi. Każdy oferujący inną ciekawą historie. Więcej informacji na stronie: http://www.walkout.pl
escape-room
Źródło: http://www.walkout.pl

Zobacz inne atrakcje w Gdyni!

Kolibki Adventure Park

Dla osób, które chcą trochę oddalić się od noclegu w Gdyni, a zarazem lubiących przygodę i rywalizacje, dobrą atrakcją będzie Park Kolibki. Adventure Park jest miejscem gdzie każdy znajdzie przygodę dla siebie. Rozległy teren, profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych aktywności i sportów daje duży wybór atrakcji. Szeroka oferta pozwala na realizację zarówno małych jak i dużych imprez firmowych, pikników rodzinnych jak i imprez indywidualnych.
kolibki
Źródło: https://www.gdynia.pl

Lodowisko

Lodowisko przy ul. Bema funkcjonuje w sezonie jesienno-zimowym już od kilkunastu lat. Cieszy się olbrzymią popularnością – co roku korzysta z niego średnio 25 tysięcy osób. Tafla ma powierzchnię 20 na 30 metrów, a na miejscu można skorzystać z wypożyczalni łyżew.

lodowisko
Źródło: https://gdyniasport.pl

🌧Co robić w deszczowy dzień w Gdyni?🌧

Jumpcity

Niedaleko pokoi w Gdyni, znajduje się również największy park trampolin w trójmieście.
Jumpcity to 2000 metrów kwadratowych trampolin a w tym basen z gąbkami, koszykówka, arena dodgeball, ścieżki akrobatyczne, trampoliny sportowe. Prowadzone są również zajęcia zorganizowane min. JumpFitness, JumpAcrobatic, zajęcia dla młodszych JumpKids oraz urodziny na trampolinach.
jumpcity
Źródło: https://gdynia.jumpcity.pl